Obróbka blachy
cięcie laserem Oferujemy usługi – cięcie laserowe, dorabianie elementów, spawanie, obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna blach, lakierowanie
KOSS-REMO
od 1983 Profesjonalne usługi świadczone z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego i hal produkcyjnych.

Laserowe cięcie blach. Profesjonalne cięcie laserem - KOSSREMO

Naszą specjalnością są specjalistyczne i kompleksowe usługi CNC. W branży działamy nieprzerwanie od 1986 roku, stale troszcząc się o doskonalenie warsztatu pracy i podnoszenie kwalifikacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, możemy zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom obsługi oraz precyzję wykonywanych prac. Oferujemy Państwu swoje usługi na polu, takim jak: obróbka CNC – włączając w to profesjonalne cięcie laserowe, czy też usługi takie, jak frezowanie CNC i wiele innych, obróbka skrawaniem, spawanie wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych, proszkowe lakierowanie, naprawa oraz dorabianie metalowych części sprzętów. Dodatkowo, w porozumieniu z naszymi partnerami, możemy się zająć obróbką cieplną, szkiełkowaniem, piaskowaniem, czy też cynkowaniem ogniowym i galwanicznym. Każdą ze zleconych usług wykonamy w krótkim czasie, w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Współpraca z nami przyniesie Państwu pełne zadowolenie z rezultatów. Jesteśmy rodzinną firmą, dla której zadowolenie Klienta jest priorytetem. Dlatego też nieustannie modernizujemy nasz park maszynowy. Dysponujemy najlepszymi tokarkami CNC, pionowym centrum frezarskim, profesjonalnymi stanowiskami spawalniczymi, innowacyjnymi laserami do cięcia i wieloma innymi urządzeniami, które sprawiają, że wycinanie laserowe oraz inne usługi które zapewniamy realizowane były w zgodzie z wytycznymi Klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniając Klientom: profesjonalne doradztwo techniczne, sprawne i precyzyjne wykonanie powierzonych prac, pracę na materiałach własnych lub dostarczonych przez klienta, terminowość realizacji zleceń, konkurencyjne warunki finansowe współpracy. Jeśli chodzi o cięcie laserem, Warszawa nie dysponuje lepszą ofertą niż nasza. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami realizowanych przez nas usług oraz do kontaktu z naszym zespołem. Z chęcią udzielimy bliższych informacji i przedstawimy spersonalizowaną ofertę współpracy.

Strona głowna

KOSS-REMO

KOSS-REMO
to profesjonalna polska firma oferująca szerokie spektrum prac w zakresie obróbki materiałów. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku i od tego czasu zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi – cięcie laserowe, dorabianie elementów, spawanie, obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna blach, lakierowanie proszkowe i wiele innych.
Dowiedz się więcej o naszej firmie

Spacer wirtualny

Spacer wirtualny

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Referencje

Referencje


© KOSS-REMO
logo-rzetelna-firma